Strongman show už túto sobotu v Nemšovej!
28.
December

Slovenská asociácia silných mužov stále pozýva svojich pretekárov, účastníkov Stredoeurópskeho ale aj Slovenského pohára silných mužov do NEMŠOVEJ! Práve tam, v Nemšovej, v kultúrnom dome, slávnostne vyhodnotíme  Stredoeurópsky i Slovenský pohár silných mužov. Budeme svedkami dekorovania ako víťaza Stredoeurópskej ligy tak i nového profesionála. Tým je Zsolt Zlatner!

Príďte už 8. decembra do Nemšovej /kultúrny dom/, na Strongman show kde okrem vyhodnotenia je pripravený aj spev Paľa Drapáka či iné exhibičné vystúpenia. Pozvaní pretekári sa pokúsia vytvoriť nové Európske rekordy! Celú akciu bude moderovať Jožo Pročko!

Uvidíte maximálny počet opakovaní Františka Pirosa so 150 kilogramovou kladou! Konstantin Iljin naopak predvedie skvelú show s jednoručkou, Ivan Hryhorovskyy bude točiť guľu okolo krku a Volodymyr Cyfra bude držať pár 150 kilogramových kufrov na maximálnu výdrž! Okrem iného vystúpia aj deti z oddielu Fitness Gabrhel! Máte sa na čo tešiť!

Pre silákov bude pripravený diplom plus vecná cena za účasť. Pre prípravu ocenení napíšte nezáväzný email na sekretar@slovakstrongman s predmetom správy NEMŠOVÁ. Veríme, že sa stretneme v hojnom počte a uzavrieme tak sezónu 2018! Tešíme sa na Vás už v sobotu, 8.12. v Nemšovej od 16-tej hodiny!

____________________________________________

 

Milan Šuľan bude pretekať v Číne!

Náš profesionálny strongman, Milan Šuľan, poletí do číny na podujatie pod názvom "World power king strongman competition". Je obrovským úspechom, že práve sa Milan dostal medzi 18 borcov svetovej úrovne! Budeme mu samozrejme držať palce! Pretek sa uskutoční 5. a 6. januára v Xingguo v Číne. 

Na preteku sa stretne napríklad s dlhoročným účastníkom, aktuálnym víťazom "Meča Matúša Čáka", Konstantinom Iljinom, minuloročným i tohtoročným víťazom Stredoeurópskeho pohára, Rafalom Kobylarzom, s moldavcom, ktorý taktiež pretekal na Slovensku, Sucmanom Rodionom či litovcom Vidasom Blekaitisom.

Štartovná listina:

Vidas Blekaitis, Danius Repšys, Mindaugas Jaras /všetcia Litva/, Sucman Rodion /Moldavsko/, Rafal Kobylarz, Maciej Hirsz /obaja Poľsko/, Milan Šuľan /SR/, Marko Remlik, Kaido Sirge /obaja Estónsko/, Konstantin Iljin, Olexii Novikov /obaja Ukrajina/, Roman Umnov, Dmitrii Umnov /obaja Rusko/, Oscars Martuzans, Janis Sleckus /obaja Lotyšsko/, Johan Esperkrona /Švédsko/ + 2 pretekári z domácej Číny. 

Rozhodcovia: Vytautas Kirkliauskas /Litva/, Maris Rozentals /Lotyšsko/

Disciplíny ktoré borcov čakajú sú dvih klády 135kg, ťahanie kamióna, nosenie kufrov /2x140kg/, prenášanie 400kg superyoke, mrtvý ťah s automobilom alebo s klasickou činkou. Pevne veríme, že Milan bude bojovať o čo najlepšie umiestnenie! Držíme palce!

 

Sledujte nás na Facebooku
Strongmani
 Ľubomír Griglák
 Narodený: 27. 02. 1989
 Viktória Balódi
 Narodená: 14. 02. 2000
Členské poplatky na rok 2019!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú.SK2675000000004004470366. Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 20. 01. 2019) | Archív noviniek
Strongmani
 Ľubomír Griglák
 Narodený: 27. 02. 1989
Členské poplatky na rok 2019!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú.SK2675000000004004470366. Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 20. 01. 2019) | Archív noviniek
Partneri