Šťastné a veselé vianoce želá SASIM!
12.
December

Slovenská asociácia silných mužov

všetkým želá príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu najbližších! Samozrejme načerpajte veľa síl! :-)

ŠPORTFESTIVAL v televízii!

Už dnes si môžete pozrieť reportáž z podujatia ŠPORTFESTIVAL v televíziách SPORT5 a ARENA Sport 1 & 2! Pevne veríme, že report si nenecháte újsť! Želáme Vám príjemné pozeranie! 

Aj na staniciach DIGI Sport si môžete pozrieť reportáž z podujatia ŠPORTESTIVAL 2018 v nasledujúcich vysielacích časoch:

O vysielaní na verejnoprávnej RTVS Vás budeme taktiež včas informovať!

Strongman show na YouTube! Pozeraj nové video!

V druhú decembrovú sobotu sa uzavrela sezóna Slovenskej asociácie silných mužov. Pozvaní boli všetcia pretekári či v Slovenskom tak i v Stredoeurópskom pohári. Okrem dekorovania bola pripravená i strongman show či vystúpenie Paliho Drapáka. Celé podujatie v Nemšovej moderoval Jožo Pročko!

Skvelá atmosféra je zachytená na najnovšom aftermovie:

https://www.youtube.com/watch?v=xpllI97WuOY&t=

Išlo tak už o tretí ročník stále sa rozbiehajúcej „Strongman show“, ktorá slúži na vyhodnotenie Stredoeurópskeho ale po novom už i Slovenského pohára. Popri tom siláci vytvárajú nové rekordy Európskej asociácie silných mužov.

Nebolo tomu inak ani v sobotu a po vystúpení fitnessiek z oddielu Fitness Gabrhel sa dostali na rad silní muži. Na úvod sa predviedol dvojnásobný majster Slovenska v dvíhaní klady a štvrtý na svete v danej diciplíne, František Piros. Ten si nechal na kladu naložiť 150 kilogramov, aby poľahky nasúkal sedem platných zdvihov, ktoré stačili na vytvorenie nového rekordu!

Následne sa predviedol Volodymyr Tsifra, ktorý vyzval Ivana Hryhorovského na súboj v držaní páru 150 kilových kufrov. Rekord držal práve Tsifra, ktorý v roku udržal náčinie neuveriteľných 52,46s. V tomto roku sa podarilo rekord prekonať a aktuálny čas znie 55,56s!

Po kufroch si Ivan zapísal nový rekord v točení 60 kilogramovej gule okolo krku, kde šesť otočiek Pavla Horňáka prekonal o celé štyri otočenia a zastavil sa na desiatich otočkách! Záver patril dvíhaniu Konstantinovi Iljinovi a jednoručke. Tú mal Kosťa dvíhať v časovom limite jednej minúty. Bohužiaľ už v druhom zdvihu sa nešťastne zranil a nepokračoval vo výkone. Pevne veríme, že o rekord sa pokúsi opäť o rok.

Siláci si prevzali diplomy za účasť na Slovenskom aj Stredoeurópskom pohári. Dekoroval sa nový člen profi tímu SASIM, ktorým sa stal Zsolt Zlatner a prevzal si tak dekrét z rúk viceprezidenta Milana Gabrhela a generálneho manažéra Pavla Gugu. Ani nový profesionál sa nenechal zahanbiť a predviedol divákom sedem bicepsových zdvihov s rovnými 100 kilami na činke! 

Strongman show tak uzavrela súťažnú sezónu 2018, ktorá priniesla množstvo skvelých podujatí, vznikli nové videá na našom YouTube kanáli, perfektné momentky na náš INSTAGRAM a hlavne množstvo skvelých spomienok, ktoré sme zdieľali pre vás na našom FACEBOOKU.

Ďakujeme všetkým pretekárom, partnerom, pomocníkom, organizátorom, fanúšikom, divákom, sledovateľom a celkovo každému, čo akokoľvek pomohol k zdarnému a úspešnému priebehu sezóny! Spolu sme SLOVAKSTRONGMAN team! Ďakujeme a tešíme sa na rok 2019 s množstvom prekvapení! Súťažný kalendár bude čoskoro! Veľa sily priatelia!

Sledujte nás na Facebooku
Strongmani
 Ľubomír Griglák
 Narodený: 27. 02. 1989
 Viktória Balódi
 Narodená: 14. 02. 2000
Členské poplatky na rok 2019!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú.SK2675000000004004470366. Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 20. 01. 2019) | Archív noviniek
Strongmani
 Ľubomír Griglák
 Narodený: 27. 02. 1989
Členské poplatky na rok 2019!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú.SK2675000000004004470366. Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 20. 01. 2019) | Archív noviniek
Partneri