Skvelá novinka pre zlepšenie prípravy!
28.
Marec

Začiatok roka ubieha v rýchlom tempe. Už tu máme koniec februára. Vo svete a na Slovensku stále "úraduje" koronavírus. Nikto z nás momentálne nevie, kedy sa situácia zlepší. Nikto dokonca nevie ani predpovedať, čo nastane po uvoľnení opatrení. 

Slovenská asociácia silných mužov nemá dotácie zo štátneho rozpočtu a funguje na princípe reklamných partnerov (firmy, podnikatelia) a dotácii či príspevkov krajov, miest a obcí. Všetky sektory vírus zasiahol a nevieme ako sa bude dariť pri organizovaní podujatí. 

Napriek všetkým negatívnym informáciám či okolnostiam, pripravujeme nový kalendár podujatí pre aktuálny rok. Ako i v minulom roku, tak i v tomto chceme pripraviť všetky majstrovské podujatia, zopár kôl Slovenského pohára silných mužov či samostatné podujatia akými sú Meč Matúša Čáka alebo Pohár Slovanov. Taktiež by sme veľmi radi po minuloročnom vynechaní, pripravili obľúbený ŠPORTFESTIVAL. 

Plány na sezónu sú. Chceme pripraviť opäť skvelé silácke zápolenia. Chýba nám už tá atmosféra a predvedené výkony.  Do akej miery a kedy sa nejaké podujatia zrealizujú, uvidíme. Držíme Vám palce v príprave milí naši siláci, siláčky, fanúšikovia. Na našom instagramovom profile zdieľame niektoré videá a záznamy silákov, ktorý každým rokom zosilnievajú. 

Skvelá novinka - spolupráca SLOVAKSTRONGMAN a pH BALANCE!

Náš bývalý strongman, účastník Slovenského pohára silných mužov alebo i majstrovstiev Slovenska silných mužov (9-te miesto), Róbert Kreana, je zakladateľ spoločnosti pH balance, výživový poradca, kvalifikovaný osobný tréner - level 3, šampión v naturálnej kulturistike alebo vicemajster vo Physique.

Aj napriek jeho športovému životnému štýlu sa však nevyhol vážnym zdravotným  problémom a bol pred niekoľkými rokmi diagnostikovaný na rakovinu. Róbertovi sa však  jeho boj s touto zákernou chorobou podarilo vyhrať a dnes hovorí, že je to jedna z najlepších vecí, ktorá sa mu mohla stať. Vedomosti a informácie, ktoré získal počas tohto procesu, môže teraz využívať na pomoc ostatným predísť podobným extrémnym scenárom. Svoj život zasvätil pochopeniu súvislosti medzi výživou a vonkajšími vplyvmi na organizmus. Na základe svojich získaných znalostí ohľadom potrieb ľudského tela, vytvoril doplnok výživy, ktorý významným spôsobom zohráva rolu v prevencii veľkého množstva  civilizačných chorôb ako rakovina, osteoporóza, artróza, dna, rôzne alergie, ekzémy atď. Nepriaznivé vplyvy súčasnej výživy a ďalšie faktory, ktoré spôsobujú hromadenie kyselinotvorných látok  v tele, dlhodobo spôsobujú vážne problémy a sú zárukou zdravotných komplikácií.

Doplnok výživy pH balance pomáha regulovať negatívny vplyv týchto látok v organizme ich neutralizáciou a následnou reguláciou pH. Róbert hovorí, že on sám by bol rád ak by takýto doplnok výživy nebol potrebný, avšak v dnešnej dobe je skoro nemožné vyhnúť sa nepriaznivým vplyvom súčasného životného štýlu.

Okrem neuveriteľných preventívnych účinkov na zdravie našiel pH balance svoje miesto aj vo výžive športovcov. Svojim účinkom na okysličenie organizmu dokáže výrazne ovplyvniť aj atletický výkon. Aktuálne medzi jeho užívateľov patria športovci ako Branislav Puvák (olympijský desaťbojár a majster Európy v atletike), Tomáš Čelko (majster sveta v behu do schodov a redbull 400 šampión), Minči Paleš (thajský boxér svetového kalibru), Karol Ryšavý (Octagon champion) a mnoho iných. Prípravok je na trhu druhý rok a jeho fantastické benefity si užívajú stovky spokojných zákazníkov po celom Slovensku.

Do portfólia produktov spoločnosti pH balance nedávno pribudla aj najkomplexnejšia kĺbová výživa na trhu, obsahujúca 15 aktívnych látok podporujúcich zdravie kĺbov a pohybového aparátu obohatená o tri typy kolagénu. Svojím základným zložením je identická ako nesmierne obľúbený alavis, avšak je doplnená o množstvo cenných vitamínov, spomínaný kolagén a ďalšie veľmi prospešné látky pre dosiahnutie perfektnej symbiózy pre Vaše kĺby.

Všetky spomínané doplnky je možné nájsť na stránke www.phbalance.net

Po zadaní zľavového kódu:

strongman

je poskytnutá zľava 15% na všetky výrobky (okrem omega3)!!! Neváhaj a využi túto skvelú zľavu na www.phbalance.net! Platí iba do konca marca!


 

Pevne veríme, že tieto skvelé doplnky výživy Vám pomôžu k dosiahnutiu lepších športových či silových výkonov a zlepšia Vašu prípravu! Spolu sme #Slovakstrongman!

Zľavový kód: strongman

na www.phbalance.net

Sledujte nás na Facebooku
Strongmani
 Denis Hanák
 Narodený: 15. 04. 1991
 Viktória Balódi
 Narodená: 14. 02. 2000
Členský poplatok pre rok 2020!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú. SK2675000000004004470366 Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 13. 01. 2020) | Archív noviniek
Strongmani
 Denis Hanák
 Narodený: 15. 04. 1991
Členský poplatok pre rok 2020!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú. SK2675000000004004470366 Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 13. 01. 2020) | Archív noviniek
Partneri