Seminár i v tomto roku dopadol skvele!
13.
Marec

Slovenská asociácia silných mužov aj v roku 2020 pripravila seminár pre nielen silných mužov! Prihlásení si odniesli množstvo vedomostí a pevne veríme, že chlapcov uvidíme aj na nejakom preteku počas tohtoročnej sezóny. 

Lektor Ľubomír Jánošík v prednáškach načrtol základné vedomosti, ktoré by mal ovládať každý cvičenec, následný tréning v STRONG GYMe v Bánovciach nad Bebravou si mohli nádejní siláci okúsiť silácke náčinie. Celý seminár sa niesol v priateľskej a uvoľnenej atmosfére a záverečnou skúškou si siláci odniesli i certifikát Trénera - inštruktora. 

Všetkým zúčastneným ďakujeme a tešíme sa na ďaľšiu spoluprácu! Tí, ktorí sa prihlásili a ani ich nenapadlo dať včas vedieť, že sa nezúčastnia, ďakujeme tiež. Každý kto má záujem o viac informácii v oblasti metodikytréningových procesov, nech sa obráti na lektora SASIM p. Jánošika na tel: +421948 373 503.

      

Pre tých, ktorí majú záujem o rozšírenie, bude viac informácii na webe alebo facebooku. Najbližšie sa SASIM predstaví v Bratislave, na majstrovstvách Slovenska v dvíhaní klady! 

Po prvýkrát je šampionát otvorený aj pre zahraničných pretekárov! Každý, kto má záujem sa šampionátu zúčastniť, nech pošle prihlášku na sekretar@slovakstrongman.sk s predmetom správy LOG20. V prihláške poprosíme meno, priezvisko a váhovú kategóriu, v ktorej bude silák pretekať. Tešíme sa na Vás!

____________________________________

Slovenská asociácia silných mužov pripravuje i v aktuálnom roku 2020 seminár, na získanie nových dôležitých informácií a i certifikátu trénera-inštruktora!

Termín je naplánovaný na 7. marec 2020!

Tak ako po minulé roky, i v tomto bude seminár služiť na nové poznatky v regenreáciách, cvičení, suplementácii a hlavne o poctivých tréningoch a tréningových metódach pre silákov či siláčky. Všetci čo majú záujem o účasť, treba sa priháliť na email: sekretar@slovakstrongman.sk. Termín semináru je naplánovaný na sobotu, 7. marec 2020 a uskutoční v Trenčíne.

Seminár slúži ako pretekajúcim silákom,tak i začiatočníkom, fanúšikom, siláčkam, ženám, ktoré chcú okúsiť šport silných žien a celkovo všetkým, ktorí majú záujem o nové poznatky, tréningy so skúsenými silákmi a o tých, ktorí si chcú zlepšiť svoje vedomosti v oblasti silového tréningu.

Celý program semináru bude na našom webe a facebookovej fanpage - Slovakstrongman.

Každý účastník semináru, ktorý bude mať záujem, obdrží certifikát Tréner - inštruktor vo fitness centre, so zameraním na silový tréning. Certifikát je v hodnote 40€ (plná cena je 89€, rozdiel hradí SASIM a V.A.J.A.K., ktorá certifikát vydáva a je partnerom semináru).

Tí, ktorí absolvovali seminár v minulých rokoch a chcú sa zúčastniť i na tohtoročnom seminári, certifikát platiť nemusia, bude možnosť rozšírenia certifikátu o certifikát - Odborný poradca pre výživu. Ten je v hodnote 25€ (jeho plná suma je 45€, tak ako pri vyššie spomenutom, i tu rozdiel hradí SASIM a partner semináru, V.A.J.A.K).  

Certifikáty niesú povinné pre každého účastníka, len pre tých, ktorí majú o ne záujem! Tí, ktorí nemajú záujem o certifikát je cena semináru 15€. 

 

V cene je zahrnutý tréning v Strong Gyme v Bánovciach nad Bebravou a obed. Tešíme sa na Vás!

Prihlášky s menom, priezviskom a telefónnym číslom a v prípade certifikátu aj s dátumom narodenia a adresou zasielajte na: 

sekretar@slovakstrongman.sk

Odborné prednášky má pripravené Mgr. Ľubomír Jánošík! Program semináru je nasledovný:

Príchod: 07.03.2020 - do 10:00

Prednášky sa budú organizovať v Trenčíne /Hasičská 3, 911 01/:

Metodika cviku (75 min) - základné rozdelenia cvikov, minimalistická anatómia v náväznosti na základné cviky

Tréningové metódy (75 min) - základné metódy, intenzifikačné metódy, pokročilé metódy - prehľad, použitie, kombinácie, tvorba tréningového plánu

Tréning (75min) - Strong Gym Bánovce nad Bebravou

Životospráva (75 min) -strava, suplementácia, regenerácia - príklad tvorby stravovacích týždenných jedálnych listov v súvislosti s tréningovým procesom

Predstavenie asociácie SASIM a rozdelenie podujatí počas roka (30min)

Skúšky - vytvorenie príkladového tréningového plánu (60min)

Ukončenie tréningového semináru je naplánované na 19:00. Tešíme sa na Vás! Ak máte naďalej záujem, posielajte prihlášky na sekretar@slovakstrongman.sk!


Sledujte nás na Facebooku
Strongmani
 Denis Hanák
 Narodený: 15. 04. 1991
 Viktória Balódi
 Narodená: 13. 02. 2000
Členský poplatok pre rok 2020!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú. SK2675000000004004470366 Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 13. 01. 2020) | Archív noviniek
Strongmani
 Denis Hanák
 Narodený: 15. 04. 1991
Členský poplatok pre rok 2020!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú. SK2675000000004004470366 Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 13. 01. 2020) | Archív noviniek
Partneri