Pohár Slovanov v MALADINOVE!
26.
August

Najsilnejší muži Slovanských krajín sa stretnú v MALADINOVE! Pomerajú si svoje sily v piatich náročných disciplínach už 4. septembra! Príďte si vychutnať súboj o Pohár Slovanov!

POHÁR SLOVANOV - 4. 9. 2021- MALADINOVO

Viac informácii čoskoro!

Posledný augustový víkend nás čaká naozaj pestrý program! Strongmani Slovenska sa predstavia najskôr v sobotu v Poprade a v nedeľu v Kežmarku! Rozhodne sa máte na čo tešiť!

V Poprade nás čaká v poradí druhé tohtoročné kolo Slovenského pohára silných mužov. V rámci tradičného podujatia, ktoré organizuje profi strongman, Peter Rekenei, Tatranský silák, sa i v tomto roku ukážu pred arénou Poprad aj amatéri! Minulý rok zažili premiéru, toho roku sú taktiež súčasťou skvelého podujatia. Na našich borcov je pripravených šesť testov sily. 

Najskôr tlaková kombinácia - axel, klada, jednoručka, mrtvé ťahy s osobným automobilom, držanie ohrady na výdrž, prehadzovanie gule či ťahanie kamióna s protilanom. Vidieť, že Peter aj v tomto roku vyskladal naozaj skvelé disciplíny a uvidíme, kto z prihlásench silákov získa najviac bodov. 

O prvenstvo bude bojovať aj víťaz prvého kola, Márius Babkovič, príde aj Peter Leščinský, Mário Karička, Ľuboš Martiš, Samuel Hodinár, Štefan Valkár, Samuel Valkár, Ladislav Lichý, Benjamín Machala a zo zahraničia zavíta Martin Netušil (ČR) či Piotr Tomczyk (PL). Nešťastne sa zranil Ján Kažimír, ktorého sme tiež pred arénou Poprad mali vidieť. Príďte sa v sobotu pozrieť do Popradu, od 11:00 začína pretek amatérov, od 13-tej hodiny uvidíte Európsky pretek "TATRANSKÝ SILÁK"!

Na druhý deň, v nedeľu, sa vrátia siláci po ročnej prestávke do Kežmarku! Za pomoci primátora Jána Ferenčáka a Crossfit gymu REDS CREW uvidíme podujatie pre kategóriu do 105 kíl a aj OPEN. Bude to naozaj náročné, nakoľko pretekári budú na preteku unavený zo sobotnej akcie! Ale o tom je STRONGMAN šport! O prekonávaní prekážok! 

Pred halou FOCUS+ tak uvidíme päť testov sily ako dvíhanie jednoručky, mrtvé ťahy, nosenie kufrov či dvíhanie nápravy! Na štart sa postaví Patrik Zelezka, ktorý má momentálne z "amatérskych" silákov najlepšiu formu, príde aj Márius Babkovič, Benjamín Machala, Miro Horniak, Rado Kollár či Ondrej Boruta! Taktiež očakávame ešte prihlásenie 4och borcov priamo na mieste preteku! Takže by mala byť v Kežmarku silná desiatka silákov!

V nedeľu začíname od 14-tej hodiny, po ukončení preteku REDS CREW Challange! Crossfit pretek bude dva dni, takže ak nemáš čo v sobotu a nedeľu robiť, príď sa pozrieť aj na výkony crossfit atlétov! Rozhodne neoľutuješ! Tešíme sa na Vás! Strongmani začínajú v nedeľu, 29. augusta od 14-tej hodiny! Ďakujeme mestu Kežmarok za možnosť opäť zavíťať do tohto krásneho mesta! Už teraz sa na tento "nadupaný" víkend tešíme!

______________________________________

Stále sa môžete prihlásiť na najbližie preteky mailom na sekretar@slovakstrongman.sk!

Pretek v Kežmarku je prioritne pre U105, zapretekať si môžu aj OPEN borci! 

 

______________________________________


MAROŠ ŠTEFAŇÁK  získal skvelé siedme miesto na medzinárodnom preteku v LITVE!

Maroš Štefaňák sa predstavil na 29-tom ročníku tradičného Európskeho preteku v Litve. Konkrétne v meste Marijampole bojoval v konkurencii Európskej špičky a vôbec sa nestratil! Okrem skúseností, ktoré jeho výkony opäť zlepšia si pripísal skvelé siedme miesto! Prvenstvo získal domáci, Adrius Jokubaltis, druhý bol Ukrajinec Pavlo Kordiyaka a tretí bol Janis Šleckus z Litvy. 

Gratulujeme! Najbližšie Maroša môžete vidieť už 4. septembra na Pohári Slovanov v MALADINOVE! Taktiež tam zo Slovákov bude Denis Hanák alebo František Piros, najsilnejší Slovák!

Maroša na jeho výprave podporila obec Nová Lesná a taktiež i Slovenská asociácia silných mužov! Ďakujeme za jeho vzornú reprezentáciu nášho malého štátu!

______________________________________

POTVRDENÉ TERMÍNY PRE ROK 2021:

Už v priebehu najbližších dní sa dozviete opäť nové potvrdené preteky, ktoré počas leta pripraví Slovenská asociácia silných mužov. Zatiaľ tie potvrdené sú nasledovné:

_

Tatranský silák & Tatranský silák amatér - 2. kolo Slovenského pohára silných mužov - 28. august - POPRAD! Pretek pod taktovkou Petra Rekeneia a s podporou SASIM-u, na ktorom uvidíme opäť aj Slovenský pohár silných mužov!

_

Súťaž U105 + OPEN o "Pohár primátora mesta Kežmarok" - 29. august - KEŽMAROK

_

Pohár Slovanov - 04. 09. 2021 - MALADINOVO

_

Majstrovstvá Slovenska v ťahaní kamióna - 11. september - KUCHYŇA

DÁTUM NA TREBIŠOV JE 12. SEPTEMBER!

Slovenský pohár silných mužov - 12. september - TREBIŠOV - 3. kolo


_

Meč Matúša Čáka 2021 - 17. september - TRENČÍN


 

Sledujte náš webe, facebook alebo instagram! Želáme Vám veľa pozitívnych myšlienok a pevných nervov v týchto nezmyselných časoch! Spolu sme SLOVAKSTRONGMAN!

Sledujte nás na Facebooku
Strongmani
 Denis Hanák
 Narodený: 15. 04. 1991
 Viktória Balódi
 Narodená: 13. 02. 2000
ČLENSKÝ POPLATOK 2021!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú. SK2675000000004004470366 Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 07. 06. 2021) | Archív noviniek
Strongmani
 Denis Hanák
 Narodený: 15. 04. 1991
ČLENSKÝ POPLATOK 2021!
Pripomíname o povinnosti každého pretekára uhradiť členský poplatok 10,-€ na prvej súťaži alebo zaslať na č.ú. SK2675000000004004470366 Ako poznámku uviesť meno pretekára. Ďakujeme. SASIM
(pridané 07. 06. 2021) | Archív noviniek
Partneri